Nabídka zájmových kroužků

pro školní rok 2019/2020

  • Den v týdnu st. 1x14 dní
  • Čas konání 13:00 - 14:30
  • Zařazení -

Zdravotnický

Děti se hravou formou učí, jak díky znalostem první

Vyučující: Mgr. Hana Jelínková

  • Den v týdnu úterý
  • Čas konání 13:00 - 14:00
  • Zařazení

Výtvarný ZŠ

Seznamujeme se s nejrůznějšími výtvarnými technikami, kreslíme, malujeme, pracujeme

Vyučující: Mgr. Simona Staňková

  • Den v týdnu úterý
  • Čas konání 14:00 - 14:45
  • Zařazení

Výtvarný MŠ

Seznamujeme se s nejrůznějšími výtvarnými technikami, kreslíme, malujeme, pracujeme

Vyučující: Mgr. Simona Staňková

  • Den v týdnu čtvrtek
  • Čas konání 14:00 - 14:45
  • Zařazení -

Volejbal

Termíny kroužků 26.9., 3. 10., 10. 10., 17. 10.,

Vyučující: Lenka Hesová

  • Den v týdnu čtvrtek
  • Čas konání 15:45 - 16:30
  • Zařazení -

Taneční

Termíny kroužků 10.10., 17.10., 24.10., 31.10., 7.11., 14.11., 21.11.,

Vyučující: Mgr. Simona Jelínková

  • Den v týdnu pondělí
  • Čas konání 14:30 - 15:15
  • Zařazení -

Sporťák II.

Termíny kroužků 23.9., 30.9., 14.10., 21.10., 4.11., 18.11., 25.11.,

Vyučující: Mgr. Robert Fritsch

  • Den v týdnu pondělí
  • Čas konání 13:45 - 14:30
  • Zařazení -

Sporťák I.

Termíny kroužků 23.9., 30.9., 14.10., 21.10., 4.11., 18.11., 25.11.,

Vyučující: Mgr. Robert Fritsch

  • Den v týdnu pondělí
  • Čas konání 12:15 - 12:45
  • Zařazení

Angličtina MŠ

Poznáváme cizí jazyk, učíme se, zpíváme, malujeme a někdy

Vyučující: Pavlína Černá

  • Den v týdnu čtvrtek
  • Čas konání 14:00 - 14:45
  • Zařazení -

Šití

Zvládneme základní ruční stehy (přední, zadní, obnitkovací), přišívání knoflíků.

Vyučující: Mgr. Ivana Kučerová

  • Den v týdnu st. 1x14 dní
  • Čas konání 13:00 - 14:30
  • Zařazení -

Keramika

Termíny kroužků 25.9., 9.10., 23.10., 6.11., 20.11., 4.12., 15.1.,

Vyučující: Mgr. Simona Staňková

  • Den v týdnu středa
  • Čas konání 14:30 - 15:15
  • Zařazení ZŠ, MŠ

Jóga ZŠ, MŠ

Zdravíme sluníčko, učíme se krátké říkanky , někdy cvičíme

Vyučující: Eliška Kazdová

  • Den v týdnu čtvrtek
  • Čas konání 13:00 - 14:00
  • Zařazení -

Flétna

Letošní školní rok 2019/2020 navštěvuje kroužek hraní na flétnu

Vyučující: Mgr. Lada Kalmusová

  • Den v týdnu pondělí
  • Čas konání 12:45 - 13:30
  • Zařazení ZŠ 3., 4. třída

Angličtina ZŠ 3. a 4. třída

Poznáváme cizí jazyk, učíme se, zpíváme, malujeme a někdy

Vyučující: Pavlína Černá

  • Den v týdnu pondělí
  • Čas konání 13:00 - 13:45
  • Zařazení ZŠ 1., 2. třída

Angličtina ZŠ 1. a 2. třída

Poznáváme cizí jazyk, učíme se, zpíváme, malujeme a někdy

Vyučující: Pavlína Černá

  • Den v týdnu čtvrtek
  • Čas konání 15:00 - 15:45
  • Zařazení -

Aerobik, gymnastika

  Termíny kroužků 26.9., 3.10., 17.10., 24.10., 31.10., 7.11.,

Vyučující: Ing. Sabina Škrabská