AKCE

ZÁŘÍ

02. 09. ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

04. 09. ZUMBA "PLAVBA" MŠ, ZŠ

04. 09. TŘÍDNÍ SCHŮZKY V 16 H ZŠ

05. 09. TŘÍDNÍ SCHŮZKY MŠ

16. 09. FOTOGRAFOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ DO MF DNES

ŘÍJEN

01. 10. ČTENÍ DĚTEM - "GENERACE BEZ HRANIC"

01. 10. DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ KLADNO - 4. ROČ.

04. 10. SFÉRICKÉ KINO MŠ

08. 10. "JAK SE STARAT O ZVÍŘATA" - MŠ PŘEDŠKOLÁCI

09. 10. PREVENTIVNÍ PROGRAM "JSEM SOUČÁST KOLEKTIVU" ZŠ (E. BURDOVÁ)

17. 10. DOPRAVNÍ VÝCHOVA - 4. ROČ.

17. 10. DIVADLO LAMPION MŠ

21. 10. EXKURZE SKLÁRNA NIŽBOR ZŠ

29. - 30. 10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY ZŠ

31. 10. VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ MŠ - náhled na nástěnce MŠ

LISTOPAD

04. 11. DIVADLO KLADNO - BABIČKA ZŠ

05. 11. ČTENÍ DĚTEM - "GENERACE BEZ HRANIC"

08. 11. FOTOGRAFOVÁNÍ ZŠ - náhled na nástěnce ZŠ

13. 11. TŘÍDNÍ SCHŮZKY ZŠ V 16 H - výstava vv a keramiky, KALENDÁŘE

15. 11. KYTAROVÝ KONCERT MŠ, ZŠ

25. 11. RODIČOVSKÁ KAVÁRNA - DĚTSKÁ VÝŽIVA Ing. Sabina Škrabská 

29. 11. VÝLET ÚŠTĚK MŠ

PROSINEC

01. 12. ADVENTNÍ SETKÁNÍ - KONCERT V KOSTELE

03. 12. DIVADLO VE ŠKOLCE MŠ

05. 12. MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V MŠ

06. 12. VÝROBA ČERTOVSKÉ ZMRZLINY S M. KRULICHEM ZŠ

13. 12. NOCOVÁNÍ VE ŠKOLCE

19.12. DÍLNY SKLÁŘE MICHALA ZAHRADNÍKA V ZŠ

23. 12. - 03. 01. VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

LEDEN

30. 01. VYSVĚDČENÍ

31. 01. POLOLETNÍ PRÁZDNINY

ÚNOR

03. 02. ZAHÁJENÍ PLAVECKÉHO VÝCVIKU ZŠ

14. 02. RODIČOVSKÁ KAVÁRNA "JAK VYCHOVAT SLUŠNÉHO ČLOVĚKA" - Dr. LUDMILA PEKAŘOVÁ

BŘEZEN

06. 03. DIVADLO VE ŠKOLE - POHÁDKA ZE STARÉHO MLÝNA MŠ, ZŠ

09. - 13. 03. JARNÍ PRÁZDNINY ZŠ

DUBEN

09. 04. VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

20. 04. UKONČENÍ PLAVECKÉHO VÝCVIKU ZŠ

22. 04. RODIČOVSKÁ KAVÁRNA - BEZPEČNOST NA INTERNETU - PhDr. Mgr. E. BURDOVÁ, MBA

KVĚTEN

 

ČERVEN

 

 

 

30. 06. VYSVĚDČENÍ

 

 

 

 

 Zájmové kroužky 2019/2020

 

 

PONDĚLÍ:

12.15 - 12.45 ANGLIČTINA MŠ

Pavlína Černá

12.45 - 13.30 ANGLIČTINA ZŠ 3.,4.

13.00 - 13.45 ANGLIČTINA ZŠ 1.,2.

Pavlína Černá

13.45 - 14.30 SPORŤÁK II.

Mgr. Robert Fritsch

14.30 - 15.15 SPORŤÁK I.

Mgr. Robert Fritsch

 

ÚTERÝ:

13.00 - 14.00 VÝTVARNÝ ZŠ

Mgr. Simona Staňková

14.00 - 14.45 VÝTVARNÝ MŠ

Mgr. Simona Staňková

 

STŘEDA:

13.00 - 14.30 ZDRAVOTNICKÝ 1 x 14 dní

Mgr. Hana Jelínková

13.00 - 14.30 KERAMIKA 1x 14 dní

Mgr. Simona Staňková

14.30 - 15.15 JÓGA ZŠ, MŠ

Eliška Kazdová

 

ČTVRTEK:

13.00 - 14.00 FLÉTNA

Mgr. Lada Kalmusová

14.00 - 14.45 VOLEJBAL

Lenka Hesová

14.00 - 14.45 ŠITÍ

Mgr. Ivana Kučerová

15.00 - 15.45 AEROBIK, GYMNASTIKA

Ing. Sabina Škrabská

15.45 - 16.30 TANEČNÍ

Mgr. Simona Jelínková

PÁTEK: