AKCE

ZÁŘÍ

03. 09. ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

05. 09. TŘÍDNÍ SCHŮZKY V 16 H ZŠ

06. 09. TŘÍDNÍ SCHŮZKY V 16 H MŠ

10. 09. ZASEDÁNÍ ŠKOLSKÉ RADY

10. - 15. 09. SBĚR PAPÍRU

17. 09. FOTOGRAFOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ - MF DNES

25. 09. RODIČOVSKÁ KAVÁRNA - TYPOLOGIE MŠ + ZŠ

ŘÍJEN

18. 10. ZDRAVÉ VAŘENÍ S MICHALEM KRULICHEM - PŘÍPRAVA SMOOTHIE ZŠ

18. 10. HUDEBNÍ PROGRAM MŠ - POHÁDKA O HUDEBNÍCH NÁSTROJÍCH

26. 10. VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ ZŠ + MŠ

29. - 30. 10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY ZŠ

LISTOPAD

01. 11. DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ - 4. ROČ. ZŠ

08. 11. DOPRAVNÍ VÝCHOVA - 4. ROČ. ZŠ

09. 11. KYTAROVÝ KONCERT MŠ + ZŠ

09. 11. DIVADLO VE ŠKOLCE

14. 11. TŘÍDNÍ SCHŮZKY + KONZULTACE ZŠ

14. 11. V DOBĚ TŘÍDNÍCH SCHŮZEK VÝSTAVA VÝTVARNÉHO KROUŽKU A KERAMIKY, OBJEDNÁVKY ŠKOLNÍCH KALENDÁŘŮ 2019

20. 11. ČERVENÝ KŘÍŽ

27. 11. RODIČOVSKÁ KAVÁRNA - TECHNOLOGIE VE VZDĚLÁVÁNÍ MŠ + ZŠ

PROSINEC

02. 12. ADVENTNÍ KONCERT MŠ + ZŠ

06. 12. ČERTOVSKÁ ZUMBA MŠ + ZŠ

17. 12. DIVADLO VE ŠKOLCE

22. 12. - 02. 01. VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

LEDEN

14. 01. - 18. 01. SBĚR PAPÍRU

16.01. TEPLÁKOVÝ DEN

17. 01. RODIČOVSKÁ KAVÁRNA - JAK MOTIVOVAT DĚTI V 17 H

26. 01. MASOPUST V 10 H

30. 01. PREVENTIVNÍ PROGRAM - VANDALISMUS A UDRŽOVÁNÍ POŘÁDKU

31. 01. VYSVĚDČENÍ

ÚNOR

01. 02. POLOLETNÍ PRÁZDNINY ZŠ

14. 02. VOLEJBAL KLADNO - VYBRANÍ ŽÁCI ZŠ

17. 02. KARNEVAL MŠ 14 - 16 H

19. 02. ČERVENÝ KŘÍŽ ZŠ

BŘEZEN

01. 03. ŠKOLNÍ COUNTRY BÁL PRO DOSPĚLÉ

04. - 10. 03. JARNÍ PRÁZDNINY ZŠ

14. 03. VOLEJBAL KLADNO - VYBRANÍ ŽÁCI ZŠ

21. 03. RODIČOVSKÁ KAVÁRNA - SOUROZENECKÉ VZTAHY

27. 03. DIVADLO V ANGLIČTINĚ KLADNO - LAZY GOAT 3. - 5. ROČ.

29. 03. NOCOVÁNÍ S ANDERSENEM

DUBEN

02. 04. PREVENTIVNÍ PROGRAMY MŠ - DOPRAVNÍ VÝCHOVA, ZŠ - ÚRAZY

04. 04. DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ 4. ROČ. ZŠ

05. 04. VAŘENÍ S MICHALEM - ZDRAVÉ SNÍDANĚ A SVAČINKY

07. - 12. 04. BAREVNÝ TÝDEN

10. 04. ZÁPIS ZŠ

11. 04. TŘÍDNÍ SCHŮZKY ZŠ

11. 04. VOLEJBAL

15. 04. ZAHÁJENÍ PLAVECKÉHO VÝCVIKU ZŠ, MŠ

18. 04. VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY

KVĚTEN

09. 05. RODIČOVSKÁ KAVÁRNA - BEZPEČNOST NA INTERNETU

13. 05. ZÁPIS MŠ - LHOTA

15. 05. ZÁPIS MŠ - DRUŽEC

24. 5. DIVADLO VE ŠKOLE MŠ + ZŠ

ČERVEN

06. 06. VOLEJBAL

10. - 14. 06. ŠKOLNÍ VÝLET JESENICE MŠ + ZŠ

24. 06. ZUMBA

25. 06. STŘEDOVĚKÁ VESNICE BOTANICUS ZŠ

26. 06. NÁRIODNÍ HŘEBČÍN KLADRUBY ZŠ

28. 06. VYSVĚDČENÍ

 

 

 

 

 Zájmové kroužky 2018/2019

 

 

PONDĚLÍ:

13.00 - 14.00 DOUČOVÁNÍ

Mgr. Ivana Kučerová

13.00 - 14.30 ČTENÁŘSKÝ KLUB

Mgr. Ivana Kaprová

13.45 - 14.30 SPORŤÁK II.

Mgr. Robert Fritsch

14.30 - 15.15 SPORŤÁK I.

Mgr. Robert Fritsch

ÚTERÝ:

13.00 - 14.30 ZDRAVOTNICKÝ 1x14 dní

Mgr. Hana Jelínková

13.00 - 14.30 VAŘENÍ 1X14 dní

Ilona Filipová

15.15 - 16.00 JÓGA 

Eliška Kazdová

STŘEDA:

12.45 - 13.30 ANGLIČTINA ZŠ

Pavlína Černá

13.00 - 13.45 VOLEJBAL

Mgr. Petra Badinová

13.45 - 14.30 GYMNASTIKA + STEP

Ing. Sabina Škrabská

14.30 - 16.00 KERAMIKA 1x14 dní

Mgr. Simona Staňková

ČTVRTEK:

13.00 - 14.00 FLÉTNA

Mgr. Lada Kalmusová

Mgr. Slávka Švejcarová

14.00 - 15.00 VÝTVARNÝ 

Mgr. Simona Staňková

PÁTEK:

12.15 - 12.45 ANGLIČTINA MŠ

Pavlína Černá

13.00 - 13.45 TANEČNÍ
Bc. Simona Jelínková