Organizace školního roku ZŠ

 

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

 Rozvrhy-2017-18

Organizace-sk-roku-2017-18

Ředitelské volno - 29. 9. 2017

Termíny zahájení kroužků:

Angličtina - 9. 10.

Stepaerobik - 20. 9.

Volejbal - 3. 10.

Sporťák - 2. 10.

Výtvarný - 21. 9.

Keramika - 27. 9.

Zdravotnický - 4. 10.

Jóga - 10. 10.

Flétna - 21. 9.

Zumba - 3. 10.

Biblické příběhy - 6. 10.

 SRPEN

31. 08. Školská rada - schválení školního řádu, výroční zprávy, plnění koncepce školy

 ZÁŘÍ

04. 09. Společné slavnostní zahájení před školou v 8 h, poté do tříd, prvňáčci s rodiči, ukončení v 8. 30

06. 09. Třídní schůzka ZŠ v 16 h, společné zahájení III. tř. (půda), následně s třídními uč. do tříd

07. 09. zumba "Indiánka" 40 Kč

07. 09. Třídní schůzka MŠ v 16 h

18. 09. Fotografování prvňáčků do MF Dnes

25. 09. Dopravní hřiště - 4. roč.

26. 09. Volby do školské rady

27. 09. Preventivní program "kontakt s cizím člověkem" ZŠ + MŠ

28. 09. Státní svátek

29.09. Ředitelské volno ZŠ (28. - 30.9. bude ve škole probíhat kurz "Focusing", informace pro dospělé zájemce v odkazu na hlavní straně)

 ŘÍJEN

04. 10. Individuální konzultace ZŠ 15.45 - 16.30 h

16. 10. Dopravní výchova - 4. roč.

26. - 27.10. Podzimní prázdniny ZŠ

31. 10. Sférické kino - MŠ "Začarovaný korálový útes", MŠ předškoláci + ZŠ 1. ročník "Tajemství stromů", ZŠ "Astronaut"

LISTOPAD

15. 11. Kytarový koncert MŠ + ZŠ

17. 11. Státní svátek

21. 11. Fotografování Vánoce MŠ + ZŠ

PROSINEC

03. 12. Advent v kostele + Vánoční trhy

18. 12. Zumba "Pekařka, co pekla pohádky"

 

 

 

 

 Zájmové kroužky 2017/2018

 

 

PONDĚLÍ:

12.15 - 13.00 ANGLIČTINA

Pavlína Černá

13.45 - 14.30 SPORŤÁK II.

Mgr. Robert Fritch

14.30 - 15. 15 SPORŤÁK I.

Mgr. Robert Fritch

 

ÚTERÝ:

13.00 - 13.45 VOLEJBAL 4., 5. roč.

Mgr. Petra Badinová

13.45 - 14.30 JÓGA

Eliška Kazdová

14.30 - 15.00 ZUMBA MŠ

Petra Birnhaumová

15.00 - 15.45 ZUMBA ZŠ

Petra Birnhaumová

STŘEDA:

13.00 - 14.30 KERAMIKA ZŠ

14.30 - 15.45 KERAMIKA MŠ + 1. TŘ.

1 X14 dní

Mgr. Simona Staňková

13.00 - 14.30 ZDRAVOTNICKÝ 1x14 dní

Mgr. Hana Jelínková

15.00 - 15.45 STEP-AEROBIK

Sabina Škrabská

ČTVRTEK:

13.00 - 14.00 FLÉTNA

Mgr. Lada Kalmusová

14.00 - 14.45 VÝTVARNÝ ZŠ

14.45. - 15.30 VÝTVARNÝ MŠ + 1. TŘ.

Mgr. Simona Staňková

PÁTEK:

15.15 - 16.00 BIBLICKÉ PŘÍBĚHY

Kateřina Zámyslická