Organizace školního roku ZŠ

Pravidelné platby

500 Kč/rok - výtvarné potřeby

200 Kč/pololetí - papírenské potřeby

100 Kč/měsíc - družina 

100 Kč/pololetí - hygiena, pitný režim ZŠ

50 Kš/pololetí - hygiena, pitný režim ŠD

obědy - výši platby obdržíte od vedoucí jídelny H. Pachmanové 

Vše se platí hotově u vedoucí jídelny Heleny Pachmanové nebo na účet - do 15. dne v daném měsíci

 

 

 

ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

Rozvrhy-1-5-rocnik-2019-20

Individuální konzultace - dle dohody

Třídní schůzky - 4. 9. v 16 h

Termíny zahájení kroužků:

Sportovní I,. II. - 23.9., 30.9., 14.10., 21.10., 4.11., 18.11., 25.11., 2.12., 9.12., 16.12., 13.1., 20.1., 27.1. doplníme

Angličtina MŠ, ZŠ - 30.9., 7.10., 14.10., 21.10., 4.11., 11.11., 18.11., 25.11., 2.12., 9.12., 16.12., 6.1., 13.1., 20.1., 27.1.

Výtvarný MŠ, ZŠ - 24.9., 1.10., 8.10., 15.10., 22.10., 5.11., 12.11., 19.11., 26.11., 3.12., 10.12., 7.1., 14.1., 21.1., 28.1.

Zdravotnický - 2.10,13.11., 27.11., 11.12., 18.12., 8.1., 22.1., 29. 1.

Keramika - 25.9., 9.10., 23.10., 6.11., 20.11., 4.12., 15.1., 29.1.

Jóga - 2.10., 9.10., 16.10., 23.10., 6.11., 13.11., 20.11., 27.11., 4.12., 11.12., 18.12., 8.1., 15.1., 22.1., 29.1.

Aerobik - gymnastika - 26.9., 3.10., 17.10., 24.10., 31.10., 7.11., 14.11., 21.11., 28.11., 5.12., 12.12., 19.12., 9.1., 16.1., 23.1.

Flétna - 26.9., 3.10., 10.10., 17.10., 24.10., 7.11., 14.11., 21.11., 28.11., 5.12., 12.12., 19.12., 9. 1., 16. 1., 23. 1.

Volejbal - 26.9., 3. 10., 10. 10., 17. 10., 24. 10., 7. 11., 14. 11., 21. 11., 28. 11., 5. 12., 12. 12., 19. 12., 9. 1., 23. 1., 30. 1.

Šití - 3.10., 10.10., 17.10., 24.10., 7.11., 14.11., 21.11., 28.11., 5.12., 12.12., 19.12., 9.1., 16.1., 23.1., 30.1.

Taneční - 10.10., 17.10., 24.10., 31.10., 7.11., 14.11., 21.11., 28.11., 5.12., 12.12., 19.12., 10.1., 17.1., 24.1., 6.2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zájmové kroužky 2019/2020

 

 

PONDĚLÍ:

12.15 - 12.45 ANGLIČTINA MŠ

Pavlína Černá

12.45 - 13.30 ANGLIČTINA ZŠ 3.,4.

13.00 - 13.45 ANGLIČTINA ZŠ 1.,2.

Pavlína Černá

13.45 - 14.30 SPORŤÁK II.

Mgr. Robert Fritsch

14.30 - 15.15 SPORŤÁK I.

Mgr. Robert Fritsch

 

ÚTERÝ:

13.00 - 14.00 VÝTVARNÝ ZŠ

Mgr. Simona Staňková

14.00 - 14.45 VÝTVARNÝ MŠ

Mgr. Simona Staňková

 

STŘEDA:

13.00 - 14.30 ZDRAVOTNICKÝ 1 x 14 dní

Mgr. Hana Jelínková

13.00 - 14.30 KERAMIKA 1x 14 dní

Mgr. Simona Staňková

14.30 - 15.15 JÓGA ZŠ, MŠ

Eliška Kazdová

 

ČTVRTEK:

13.00 - 14.00 FLÉTNA

Mgr. Lada Kalmusová

14.00 - 14.45 VOLEJBAL

Lenka Hesová

14.00 - 14.45 ŠITÍ

Mgr. Ivana Kučerová

15.00 - 15.45 AEROBIK, GYMNASTIKA

Ing. Sabina Škrabská

15.45 - 16.30 TANEČNÍ

Mgr. Simona Jelínková

PÁTEK: