Týden 19.6. - 23.6. 2017

ČJ - Opakování a procvičování    

Sloh - Vypravování                                                                                        

M - Opakování a procvičování

 P - Opakování a procvičování

AJ - Have fun       

  VV + PČ - děti potřebují jen zástěrku nebo staré tričko                                                                              

 TV - tepláková souprava, tričko, kraťasy, obuv na ven i do tělocvičny                                                            

                                                                                                                                                          

Čtecí záložky - vždy v pondělí, název knihy, počet přečtených stran                                                                        

Domácí úkoly:                                                                                                                                                            

Pondělí ČJ na ÚT                                                                                                                                                         

Středa M na Pá                                                                                                                                                           

Pátek ČJ + M na PO        

Pátek AJ na ST                                                                                                                                           

Provoz školní družiny od 2. 9.

7.00 - 7.45, 11.30 - 16.00

 

 

 

 Zájmové kroužky 2016/2017

 

 

PONDĚLÍ:

07.00 - 07.45 PEDAGOG. INTERVENCE - PODPORA PŘÍPRAVY NA VYUČ.

Mgr. Hana Jelínková

11.40 - 12.25 ČTENÁŘSKÝ KLUB I.

Mgr. Ivana Kaprová

Mgr. Petra Badinová

13.10 - 13.55 STEPAEROBIK

Sabina Škrabská

14.00 - 14.45 VOLEJBAL (4. - 5. roč.), 14.45 - 15.30 (1. - 3. roč)

Mgr. Petra Badinová

15.15 - 16.00 ANGLIČTINA (MŠ15.15 - 15.45, ZŠ 15.15. - 16.00)

Bc. Jana Legerová

ÚTERÝ:

07.00 - 07.45 DOUČOVÁNÍ

Mgr. Hana Jelínková

13.00 - 13.45 ČTENÁŘSKÝ KLUB

Mgr. Simona Staňková

Mgr. Hana Jelínková 

13.45 - 14.30 VÝTVARNÝ

Mgr. Simona Staňková

14.45 - 15.15 ZUMBA MŠ

Petra Birnhaumová

15.15 - 16.00 ZUMBA/MUZIKÁLOVÝ TANEC

Petra Birnhaumová

STŘEDA:

13.00 - 14.30 KERAMIKA 1x14 dní

Mgr. Simona Staňková

13.00 - 14.30 ZDRAVOTNICKÝ 1x14 dní

Mgr. Hana Jelínková

14.30 - 15.15 JOGA

Eliška Kazdová

ČTVRTEK:

07.00 - 07.45 DOUČOVÁNÍ

Mgr. Hana Jelínková

12.50 - 13.50 FLÉTNA

Mgr. Lada Kalmusová

13.55 - 14.40 GYMNASTIKA

Petra Birnhaumová

14.40 - 15.25 DRAMATICKÝ

Mgr. Ivana Kaprová

PÁTEK:

15.15 - 16.00 BIBLICKÉ PŘÍBĚHY

Kateřina Zámyslická