25. 9.- 29. 9. 2017

1.ročník:

Domácí úkoly

ČJ - každý den

M - z úterý na čtvrtek, ze čtvtka na úterý

Jednotlivé cvičení vždy zakroužkuji a označím razítkem - červeným "D"

 

15. 9. - 29. 9.

ČJ - Pokračování v učebnici Živá abeceda str. 31-35 - vyvodíme hlásku "L", zbytek ( 36-41) uvidíme co stihneme, aby děti nebyly zmatené dalším písmenkem před volnem... Pojedu dál, podle toho, jak budou látku zvládat.

- při psaní dále uvolňovací cviky: dolní zátrh, horní zátrh, prodloužený horní zátrh, složený zátrh

Minulý týden jsme uvolňovali také ramena, děti to moc bavilo a na konzultacích 4.10. si můžete jejich díla prohlédnout :-)

Také se vám jistě děti pochlubily prvním písmenkem, zkoušejte i doma hledat ve slovech dané písmenko (ať už v mluveném projevu, nebo v časopise). Bude vás to třeba i bavit a děti nezapomenou...Krásný víkend :-) 

M - UČ str. 15-17, rychlejší děti opět využijí nabídku cvičení v minutovkách na str. 8, 9

- číselné představy a vytváření souborů 1-10, porovnávání 

 

PRV - str. 8, 9 (Když jde Ája do školy, doprava, Opakování celé kapitolky)

Nejen k prvouce se nám bude hodit preventivní program, který máme ve škole ve středu 27. 9.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                          

 Zájmové kroužky 2017/2018

 

 

PONDĚLÍ:

12.15 - 13.00 ANGLIČTINA

Pavlína Černá

13.45 - 14.30 SPORŤÁK II.

Mgr. Robert Fritch

14.30 - 15. 15 SPORŤÁK I.

Mgr. Robert Fritch

 

ÚTERÝ:

13.00 - 13.45 VOLEJBAL 4., 5. roč.

Mgr. Petra Badinová

13.45 - 14.30 JÓGA

Eliška Kazdová

14.30 - 15.00 ZUMBA MŠ

Petra Birnhaumová

15.00 - 15.45 ZUMBA ZŠ

Petra Birnhaumová

STŘEDA:

13.00 - 14.30 KERAMIKA ZŠ

14.30 - 15.45 KERAMIKA MŠ + 1. TŘ.

1 X14 dní

Mgr. Simona Staňková

13.00 - 14.30 ZDRAVOTNICKÝ 1x14 dní

Mgr. Hana Jelínková

15.00 - 15.45 STEP-AEROBIK

Sabina Škrabská

ČTVRTEK:

13.00 - 14.00 FLÉTNA

Mgr. Lada Kalmusová

14.00 - 14.45 VÝTVARNÝ ZŠ

14.45. - 15.30 VÝTVARNÝ MŠ + 1. TŘ.

Mgr. Simona Staňková

PÁTEK:

15.15 - 16.00 BIBLICKÉ PŘÍBĚHY

Kateřina Zámyslická