Využití ICT ve výuce

Název projektu: Využíváme ICT ve výuce
Reg. číslo: CZ.1.07/1.3.00/51.0012
Příjemce: Bezpečnostně právní akademie, Plzeň, s.r.o., střední škola
Partneři: 49 základních a středních škol
Rozpočet: 27,7 mil. Kč
Realizace: listopad 2014 – červenec 2015
Obsah projektu:
Projekt se zaměřuje na... číst dál

Projekty

Od května 2013 do konce prosince 2014 se Mgr. Hana Jelínková účastní grantového
projektu, který se jmenuje
Vzdělávací program pro učitele – výchovné poradce
(CZ.1.07/1.3.48/02.0013) číst dál

Recyklohraní

Již třetím rokem je škola zapojena do projektu "Recyklohraní" , který v sobě spojuje vzdělávací program a soutěže se zaměřením na třídění odpadu  a recyklaci odpadů. Zapojte se s námi - sbíráme baterie a drobné elektrozařízení !
 
Pomůžete životnímu prostředí a zároveň našim dětem roste počet... číst dál

Ovoce do škol

Naše škola nově uzavřela smlouvu na dodávku ovoce školákům s firmou TES Praha, a.s.
příručka pro školy.pdf www.szif.cz  
EU PENÍZE ŠKOLÁM Škola získala dotaci  v rámci projektu EU peníze školám / cílem projektu je zlepšení podmínek pro vzdělávání na ZŠ /. Poskytnuté finance použijeme na... číst dál

Šablony 2

Plakat-a3


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

 Zájmové kroužky 2016/2017

 

 

PONDĚLÍ:

07.00 - 07.45 PEDAGOG. INTERVENCE - PODPORA PŘÍPRAVY NA VYUČ.

Mgr. Hana Jelínková

11.40 - 12.25 ČTENÁŘSKÝ KLUB I.

Mgr. Ivana Kaprová

Mgr. Petra Badinová

13.10 - 13.55 STEPAEROBIK

Sabina Škrabská

14.00 - 14.45 VOLEJBAL (4. - 5. roč.), 14.45 - 15.30 (1. - 3. roč)

Mgr. Petra Badinová

15.15 - 16.00 ANGLIČTINA (MŠ15.15 - 15.45, ZŠ 15.15. - 16.00)

Bc. Jana Legerová

ÚTERÝ:

07.00 - 07.45 DOUČOVÁNÍ

Mgr. Hana Jelínková

13.00 - 13.45 ČTENÁŘSKÝ KLUB

Mgr. Simona Staňková

Mgr. Hana Jelínková 

13.45 - 14.30 VÝTVARNÝ

Mgr. Simona Staňková

14.45 - 15.15 ZUMBA MŠ

Petra Birnhaumová

15.15 - 16.00 ZUMBA/MUZIKÁLOVÝ TANEC

Petra Birnhaumová

STŘEDA:

13.00 - 14.30 KERAMIKA 1x14 dní

Mgr. Simona Staňková

13.00 - 14.30 ZDRAVOTNICKÝ 1x14 dní

Mgr. Hana Jelínková

14.30 - 15.15 JOGA

Eliška Kazdová

ČTVRTEK:

07.00 - 07.45 DOUČOVÁNÍ

Mgr. Hana Jelínková

12.50 - 13.50 FLÉTNA

Mgr. Lada Kalmusová

13.55 - 14.40 GYMNASTIKA

Petra Birnhaumová

14.40 - 15.25 DRAMATICKÝ

Mgr. Ivana Kaprová

PÁTEK:

15.15 - 16.00 BIBLICKÉ PŘÍBĚHY

Kateřina Zámyslická