Přijatí uchazeči pro školní rok 2018/19

SEZNAM PŘIJATÝCH  UCHAZEČŮ

ZÁPIS K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ PRO ŠK. ROK 2018/2019 ZE DNE 9. 5. A 10. 5. 2018

 

Registr. číslo                           Obor                   Přijatí              

________________________________________________________________________________

06/2018                                                            přijat/a - pracoviště Lhota                          předškolní vzdělávání

25/2018                                                               přijat/a - pracoviště Lhota                          předškolní vzdělávání

26/2018                                                               přijat/a  - pracoviště Lhota                         předškolní vzdělávání

08/2018                                                               přijat/a - pracoviště Lhota                          předškolní vzdělávání

09/2018                                                              přijat/a  - pracoviště Lhota                         předškolní vzdělávání

03/2018                                                               přijat/a - pracoviště Lhota                          předškolní vzdělávání

 

16/2018                                                              přijat/a -  pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

10/2018                                                              přijat/a - pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

15/2018                                                              přijat/a - pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

17/2018                                                              přijat/a -  pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

14/2018                                                              přijat/a - pracoviště Družec                        předškolní vzdělávání

12/2018                                                              přijat/a - pracoviště Družec                        předškolní vzdělávání

27/2018                                                              přijat/a - pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

18/2018                                                              přijat/a – pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

24/2018                                                              přijat/a – pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

21/2018                                                              přijat/a – pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

28/2018                                                              přijat/a – pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

13/2018                                                              přijat/a – pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

11/2018                                                              přijat/a – pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

04/2018                                                              přijat/a – pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

22/2018                                                              přijat/a – pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

20/2018                                                              přijat/a – pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

05/2018                                                              přijat/a – pracoviště Družec                       předškolní vzdělávání

Schůzka pro rodiče přijatých dětí - Lhota - 20. 6. v 16 h ve školce

Schůzka pro rodiče přijatých dětí - Družec - 20. 6. v 16.30 na sále na hřišti (pře besídkou MŠ)

 

 

 

 

 

 

 


 

 Zájmové kroužky 2017/2018

 

 

PONDĚLÍ:

12.15 - 12.45 ANGLIČTINA MŠ

12.45 - 13.30 ANGLIČTINA ZŠ

Pavlína Černá

13.45 - 14.30 SPORŤÁK II.

Mgr. Robert Fritsch

14.30 - 15. 15 SPORŤÁK I.

Mgr. Robert Fritsch

 

ÚTERÝ:

13.00 - 13.45 VOLEJBAL 4., 5. roč.

Mgr. Petra Badinová

13.45 - 14.30 JÓGA

Eliška Kazdová

14.30 - 15.00 ZUMBA MŠ

Petra Birnhaumová

14.30 - 15.15 ZUMBA ZŠ

Petra Birnhaumová

STŘEDA:

13.00 - 14.30 KERAMIKA

1 X14 dní

Mgr. Simona Staňková

13.00 - 14.30 ZDRAVOTNICKÝ 1x14 dní

Mgr. Hana Jelínková

15.00 - 15.45 STEP-AEROBIK

Sabina Škrabská

ČTVRTEK:

13.00 - 14.00 FLÉTNA

Mgr. Lada Kalmusová

14.00 - 14.45 VÝTVARNÝ ZŠ

14.45. - 15.30 VÝTVARNÝ MŠ + 1. TŘ.

Mgr. Simona Staňková

PÁTEK:

15.15 - 16.00 BIBLICKÉ PŘÍBĚHY

Kateřina Zámyslická