Jídelní lístek na týden od 24. 6. - 28. 6. 2019

PONDĚLÍ

Svačina: toustový chléb, tuňáková pomazánka, čaj, kapie, okurka (1, 4, 7)

Oběd: 

polévka: pórková krémová (1, 7)

hl. jídlo: obalený losos, nové brambory, rajče, okurka, sirup (1, 3, 4, 7)

Svačina : veka, pažitkové žervé, mléko (1, 7)

 

ÚTERÝ

Svačina: chléb, zahradnická pomazánka, mléko, jahody, jablko (1, 7, 9)

Oběd:

polévka: krupicová s vejci (1, 3, 9)

hl. jídlo: krůtí maso na smetaně, rýže, voda  (1, 7)

Svačina: croissant, kakao (1, 7)

 

STŘEDA

Svačina:  ovocný jogurt, čaj, meruňky, banán (7)

Oběd: 

polévka: drůbková s pohankou (1, 9)

hl. jídlo: žemlovka s jablky, mléko (1, 3, 7)

Svačina: rohlík s ramou, ochucené mléko (1, 7)

 

ČTVRTEK

Svačina: chléb, mrkvová pomazánka, čaj, meruňky, kiwi (1, 7)

Oběd:

polévka: hovězí s nudlemi (1, 9)

hl. jídlo: těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou, sirup (1, 7)

Svačina: veka s pomazánkovým máslem, mléko (1, 7)

 

PÁTEK 

Svačina: loupák, bílá káva, jablko, kiwi (1, 7)

Oběd:

polévka: rybí (1, 9)

hl. jídlo: vepřové maso alá bažant, nové brambory, dušená zelenina, zmrzlinový kornout (1, 7)

Svačina: jablečná přesnídávka, piškoty, čaj (1)

 

 

Změna jídelníčku vyhrazena.

 

 


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.
« zpět

 Zájmové kroužky 2018/2019

 

 

PONDĚLÍ:

13.00 - 14.00 DOUČOVÁNÍ

Mgr. Ivana Kučerová

13.00 - 14.30 ČTENÁŘSKÝ KLUB

Mgr. Ivana Kaprová

13.45 - 14.30 SPORŤÁK II.

Mgr. Robert Fritsch

14.30 - 15.15 SPORŤÁK I.

Mgr. Robert Fritsch

ÚTERÝ:

13.00 - 14.30 ZDRAVOTNICKÝ 1x14 dní

Mgr. Hana Jelínková

13.00 - 14.30 VAŘENÍ 1X14 dní

Ilona Filipová

15.15 - 16.00 JÓGA 

Eliška Kazdová

STŘEDA:

12.45 - 13.30 ANGLIČTINA ZŠ

Pavlína Černá

13.00 - 13.45 VOLEJBAL

Mgr. Petra Badinová

13.45 - 14.30 GYMNASTIKA + STEP

Ing. Sabina Škrabská

14.30 - 16.00 KERAMIKA 1x14 dní

Mgr. Simona Staňková

ČTVRTEK:

13.00 - 14.00 FLÉTNA

Mgr. Lada Kalmusová

Mgr. Slávka Švejcarová

14.00 - 15.00 VÝTVARNÝ 

Mgr. Simona Staňková

PÁTEK:

12.15 - 12.45 ANGLIČTINA MŠ

Pavlína Černá

13.00 - 13.45 TANEČNÍ
Bc. Simona Jelínková