Jídelní lístek na týden od 21. 1. - 25. 1. 2019

PONDĚLÍ

Svačina: knuspi, sýrová pomazánka, bílá káva, jablko, mandarinka (1, 7)

Oběd: 

polévka: bramborová krémová (1, 7, 9)

hl. jídlo: obalená treska, brambory, rajče, okurka, sirup (1, 3, 4, 7)

Svačina : chléb s lučinou, mléko, ředkvička (1, 7)

 

ÚTERÝ

Svačina: toustový chléb, bylinkové žervé, mléko, kiwi, jablko (1, 7)

Oběd:

polévka: zeleninová s bulgurem (1, 9)

hl. jídlo: čočka na kyselo, vařené vejce, okurka, zázvorová limonáda, mandarinka (1, 3)

Svačina: domácí perník, kakao (1, 3, 7)

 

STŘEDA

Svačina: šunková pěna, chléb, čaj, kapie, okurka (1, 7)

Oběd: 

polévka: hovězí s játrovými knedlíčky (1, 3, 9)

hl. jídlo: svíčková na smetaně, houskový knedlík, voda  (1, 3, 7, 9)

Svačina: banán, mléko (7)  

 

ČTVRTEK

Svačina: vanilkový pudink, pomeranč, hroznové víno, čaj (1, 7)

Oběd:

polévka: italská (1)

hl. jídlo: květákový nákyp, brambory, ledový salát, ovocný čaj (1, 3)

Svačina: rohlík s máslem, ochucené mléko (1, 7)

 

PÁTEK 

Svačina: celozrnné pečivo, medové máslo, mléko, jablko, kiwi (1, 7)

Oběd:

polévka: kapustová s ovesnými vločkami (1)

hl. jídlo: rizoto s masem a zeleninou, rajče, sirup (1, 7)

Svačina: müsli, mléko (1, 7)

 

 

Změna jídelníčku vyhrazena.

 

 


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.
« zpět

 Zájmové kroužky 2018/2019

 

 

PONDĚLÍ:

13.00 - 14.00 DOUČOVÁNÍ

Mgr. Ivana Kučerová

13.00 - 14.30 ČTENÁŘSKÝ KLUB

Mgr. Ivana Kaprová

13.45 - 14.30 SPORŤÁK II.

Mgr. Robert Fritsch

14.30 - 15.15 SPORŤÁK I.

Mgr. Robert Fritsch

15.00 - 16.30 RUČNÍ PRÁCE 1x14 dní

Renáta Šimáčková

ÚTERÝ:

13.00 - 14.30 ZDRAVOTNICKÝ 1x14 dní

Mgr. Hana Jelínková

14.30 - 15.15 ZUMBA

Petra Birnhaumová

15.15 - 16.00 JÓGA 

Eliška Kazdová

STŘEDA:

12.45 - 13.30 ANGLIČTINA ZŠ

Pavlína Černá

13.00 - 13.45 VOLEJBAL

Mgr. Petra Badinová

13.45 - 14.30 GYMNASTIKA + STEP

Ing. Sabina Škrabská

14.30 - 16.00 KERAMIKA 1x14 dní

Mgr. Simona Staňková

ČTVRTEK:

13.00 - 14.00 FLÉTNA

Mgr. Lada Kalmusová

Mgr. Slávka Švejcarová

14.00 - 15.00 VÝTVARNÝ 

Mgr. Simona Staňková

PÁTEK:

12.15 - 12.45 ANGLIČTINA MŠ

Pavlína Černá

13.00 - 13.45 TANEČNÍ
Bc. Simona Jelínková